HAKKIMIZDA

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan SADIKOĞULLARI OTOM. PTR. TRZ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
DENİZLİ Gümüşler’de hizmet vermektedir.

1947-… DÜNDEN BUGÜNE
Grubun temeli, 1947 yılında Hacı İrfan Mersin tarafından Denizli’nin Sarayköy ilçesinde küçük bir ticarethanede atılmıştır. İkinci kuşak, aile yadigârı olan şirketi geliştirmek, büyütmek ve hizmet sektöründe gerçek ve kalıcı bir başarıyı yakalamak için işletme merkezini Sarayköy’den Denizli’ye taşımaya karar vermiştir. Şu anda ise Sadık Grubu; otomotiv, akaryakıt, madeniyağ, sigorta, tarım sektörlerinde hizmet vermektedir.
Otomotiv sektöründe Renault, Dacia, Ford ve BMC yetkili bayilikleri bulunmakta olup ayrıca ikinci el ve filo kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Sigorta sektöründeki güvenilirliğini ise Axa Sigorta, Aksigorta, Allianz Sigorta, Ethica Sigorta ve Quick Sigorta ile pekiştirmektedir. Akaryakıt sektöründe Total, Shell, Opet, Aygaz, Petrol Ofisi ve BP olmak üzere 5 istasyonu bulunmaktadır. Ayrıca yine akaryakıt sektöründe Shell, Total, Petrol Ofisi ve BP markalarının Türkiye toptan dağıtımları gerçekleştirilmekte olup toptan madeni yağda da Petrol Ofisi distribütörlüğünü yapmaktadır. Tarım sektöründe, profesyonel anlamda grubun markası Sadık Tarım imzasıyla faaliyet göstermektedir. 200 dönümlük arazi ile organik meyve ve sebze üretimi yapılmaktadır ve bu alanda da başarılı çalışmalar hedeflenmektedir.
Grup olarak Denizli, Uşak, Aydın, İzmir ve İstanbul’da faaliyet göstermektedir. 300 çalışanı ile Sadık Grubu, her geçen gün istikrarlı olarak büyümeye devam etmektedir.